top of page
Post: Blog2 Post

Meer dan 700 bezoekers voor de Airline Express

De 32e editie van de Airline Express ging maandag 25 maart van start met een 'uitverkochte' eerste bijeenkomst bij de Schiphol Groep op Schiphol. Gisteravond was Travelution op de 2e avond in Schiedam en sprak airlines en maakte kennis met nieuwe bestuursleden van de PASRA.


Yvonne Halderman (Condor), Marlies Bokx, Margreeth Kappert, Marcin van Gijlswijk (LOT) en Andre van der Sluis (JetBlue)

Bewezen succesformule 32 edities van de airline express tonen aan dat de tour door Nederland een bewezen succesformule is. Dat klopt zegt Marcin van Gijlswijk van PASRA: "Meer dan 700 reisadviseurs zijn dit jaar aanwezig (550 in 2023) en krijgen een update van de 24 deelnemende airlines." Iedere avond wordt gestart met een heerlijk dinerbuffet. Na de presentaties wordt een quiz gedaan, waarbij uiteraard tickets kunnen worden gewonnen. Bestuurslid Margreeth Kappert (ex-ITA Airways) werd in het zonnetje gezet en bedankt voor haar inzet als voorzitter. Zij is onlangs een nieuwe uitdaging gestart buiten de reisbranche. Marcin van Gijlswijk (LOT Polish Airlines, penningmeester Pasra) en Marlies Bokx (secretaries Pasra) zullen haar missen in het bestuur. "We hebben geweldig samengewerkt en konden lezen en schrijven met elkaar. We zijn blij dat we snel 2 nieuwe bestuursleden hebben gevonden."


Nieuwe gezichten in het PASRA bestuur

Andre van der Sluis (JetBlue) is aangesteld als nieuwe voorzitter van PASRA. Yvonne Halderman (Condor) is verkozen als algemeen bestuurslid. Van der Sluis heeft jarenlange ervaring in de luchtvaart en werkt als country manager bij GSA Discover the World. "Zijn toewijding aan de luchtvaartbranche en zijn leiderschapskwaliteiten maken hem een goede keuze om ons bestuur te leiden. Ook verwelkomen wij Yvonne Halderman als algemeen bestuurslid. Halderman brengt ervaring en een goede, frisse kijk op de sector mee die zij heeft opgedaan tijdens haar werkzaamheden bij Aviareps. Haar betrokkenheid bij de luchtvaartindustrie en haar passie voor het vak zullen van waarde zijn voor het bestuur en onze leden", aldus PASRA.


Aanwezige airlines 2024


Comments


bottom of page