top of page
Post: Blog2 Post

Andre van der Sluis aangesteld als nieuwe voorzitter van PASRA

Het PASRA-bestuur laat weten dat zij na zorgvuldig overleg en selectie twee nieuwe bestuursleden heeft aangesteld. Nadat Margreeth Kappert had besloten haar functie als voorzitter binnen PASRA neer te leggen omdat zij een nieuwe uitdaging buiten de reiswereld aangaat, is Andre van der Sluis aangesteld als nieuwe voorzitter van PASRA. Yvonne Halderman is verkozen als algemeen bestuurslid.


foto copyright PASRA

Van der Sluis heeft jarenlange ervaring in de luchtvaart en werkt als country manager bij GSA Discover the World. "Zijn toewijding aan de luchtvaartbranche en zijn leiderschapskwaliteiten maken hem een goede keuze om ons bestuur te leiden. Ook verwelkomen wij Yvonne Halderman als algemeen bestuurslid. Halderman brengt ervaring en een goede, frisse kijk op de sector mee die zij heeft opgedaan tijdens haar werkzaamheden bij Aviareps. Haar betrokkenheid bij de luchtvaartindustrie en haar passie voor het vak zullen van waarde zijn voor het bestuur en onze leden", aldus PASRA.


De beide andere bestuursleden, Marlies Bokx (secretaris) en Marcin van Gijlswijk (penningmeester), blijven in functie.


Airline express

Vandaag begint de Airline Express in Amsterdam en doet morgen het Van der Valk hotel in Schiedam aan. Daarna gaat de express langs de volgende plaatsen:


Maandag 8 april 2024 - Eindhoven - Van der Valk Best

Dinsdag 9 april 2024 - Duiven - Van der Valk Duiven

Maandag 22 april 2024 - Hengelo - Van der Valk Hengelo

Dinsdag 23 april 2024 - Groningen - MartiniPlaza

Comments


Keys banner.jpg
Melia.jpg
bottom of page